تحلیلی از خساپا

شرح تحلیل خساپا  :

در چارت هفتگی این سهم چنانچه مشاهده می کنید امواج تماماً در قالب امواج اصلاحی رخ داده اند که علاوه بر این موضوع این امواج دارای همپوشانی های متعددی نیز می باشند. بر اساس قوانین سبک نئوویو با توجه به فاکتورهای زمانی و قیمتی به نظر میرسد این امواج فرمت یک الگوی دیامتریک (Diametric) را به خود گرفته اند که بر این اساس ما تا اکنون ۵ شاخه از این الگو را بطور کامل پشت سر گذاشته ایم و هم اکنون در شاخه ششم آن یعنی شاخه F هستیم. لازم به ذکر است که الگوی دیامتریک یک الگوی ۷ شاخه می باشد که تمام امواج آن باید فرمت الگوهای اصلاحی را داشته باشند.

ساختار هر شاخه از این الگوی دیامتریک بزرگ با لیبل های آبی رنگ و کانال بندی آبی رنگ مشخص شده است تا بتوانیم پیش بینی آینده خود را بر اساس ساختاری موثق تر انجام دهیم. این ساختارها را می توانید در تصویر چارت هفتگی سهم مشاهده فرمایید.

چارت هفتگی خساپا

تحلیل خساپا شماره ۷ | موج شماری چارت هفتگی خساپا

علاوه بر آن شاخه F را در اشل روزانه نیز مورد موج شماری قرار داده ایم تا بتوانیم ساختار آن را بهتر آنالیز کنیم و تحلیلی موثق تر خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. ساختار کل شاخه F‌ بر اساس چارت هفتگی و روزانه یک الگوی مثلث خنثی نزولی (Neutral Triangle) برآورد شده است که با کانال بندی و لیبل های آبی رنگ قابل مشاهده می باشد.

امواج درونی این الگوی مثلث خنثی نیز شمارش شده است. شاخه اول از این مثلث یا موج A یک مثلث خنثی کوچکتر شده است. شاخه دوم یا موج B یک الگوی تخت یا فلت می باشد. و ساختار شاخه سوم یا موج C آن نیز تا این جای کار به نظر میرسد که یک الگوی زیگزاگ (ZigZag) باشد که موج C از این الگو ترمینال (Terminal) شده است و باید به زودی کامل شود. این ساختارهای داخلی با لیبل و کانال بندی سبزرنگ مشخص شده اند و هرجا که نیاز بوده است ساختار یک درجه پایین تر را نیز با لیبل های سیاه رنگ مشخص کرده ایم که در چارت روزانه قابل مشاهده می باشد.

چارت روزانه خساپا

تحلیل خساپا شماره ۷ | موج شماری چارت روزانه خساپا

 

چشم انداز پیش رو :

چنانچه گفته شد بر اساس این تحلیل خساپا به نظر می رسد ما هم اکنون در موج C از یک الگوی زیگزاگ باشیم که این موج ساختار ترمینال دارد. الگوهای ترمینال برای تایید شدن می بایست به شکلی شارپ بازگشت کامل شوند که این برگشت شارپ حدود زمانی و قیمتی خاصی در سبک نئوویو برایشان تعریف شده است. بنابراین اگر این تحلیل خساپا درست باشد سهم خساپا باید به زودی وارد یک موج شارپ یا نسبتا شارپ شود و تا حوالی 107 الی 121 تومان رشد کند تا شاخه D از مثلث خنثی ای که موج F از الگوی دیامتریک را شکل داده است کامل شود. پس از آن می بایست شاهد نزول سهم تا حوالی قیمت های کنونی یعنی 71 تومان باشیم تا سهم خساپا با تاچ کردن خط روند بلند مدتی خود وارد روند صعودی اصلی خود شود. تارگت بلند مدت این سهم نیز در تصویر مشخص شده است.

لازم به ذکر است که خرید حتما می بایست بر اساس یکی از تکنیک های ورود انجام شود که با نام تریگر خرید با آن آشنا هستیم. خرید بدون تریگر ریسک سرمایه گذاری را بسیار بیشتر خواهد کرد خصوصاً در بازار کم رمق بورس ایران.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.