کاهش۹۶ درصد زیان زیرمجموعه ایران خودرو و تحقق سود ۱۲۵ درصدی یک شرکت

زیرمجموعه ایران خودرو از کاهش ۹۵ درصدی زیان هر سهم و فرآورده‌ های‌ نسوز ایران‌ از تحقق ۱۲۵ درصدی سود سال مالی قبل خبر دادند.
 

 

به گزارش پایگاه خبری بورس آموز به نقل از بورس پرس، محورسازان‌ایران‌خودرو که با سرمایه 25 میلیارد تومانی در بورس حضور دارد از کاهش 95 درصدی زیان سال مالی قبل خبر داد.

این زیرمجموعه ایران خودرو اعلام کرد از طریق تعدیل فروش محصولات 9 میلیاردتومانی ، زیان هر سهم از 398 ریال را به حدود 18 ریال کاهش داده است.

همچنین فرآورده‌ های‌ نسوزایران‌ که دیروز با صف خرید روبرو  شده بود به دلیل اعلام رویدادی با اهمیت با توقف نماد مواجه و برای امروز آماده بازگشت بدون محدودیت دامنه نوسان شد.

" کفرا" که سوم خرداد به مجمع سالانه می رود ، در برابر پیش بینی سود 607 ریالی هر سهم سال مالی اسفند 96 ، قادر به تحقق سود 762 ریالی شده (25 درصد بیشتر از سود پیش بینی) و اعلام کرد پیرو افشای قبلی شرکت در خصوص قرارداد فروش آجرهای کوره بلند ذوب اهن و تحویل بخشی از ان تا پایان سال 96 و افزایش در مبلغ فروش نسبت به پیش بینی و همچنین با توجه به افزایش درامد مشمول مالیات سال مالی 96 نسبت به درامد ابرازی سال مالی قبل شرکت در محاسبات نرخ مالیات از تبصره 7ماده 105قانون مالیاتهای مستقیم استفاده کرده است.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.