مجوز افزایش سرمایه ۴۶۴ درصدی یک شرکت و برنامه ۲۰۰ درصدی از سود انباشته

شرکت خدمات انفورماتیک برنامه افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی از محل سود انباشته را اعلام کرد و سیمان قاین هم مجوز افزایش سرمایه ۴۶۴ درصدی را از سازمان بورس گرفت تا آماده مجمع فوق العاده شود.
 

 

به گزارش بورس آموز به نقل از بورس پرس، شرکت خدمات انفورماتیک که با سرمایه 280 میلیارد تومانی در بازار اول معاملات بورس درج شده، درصدد افزایش سرمایه 200 درصدی است تا سرمایه فعلی را به 840 میلیارد تومان برساند.

بر این اساس،تامین مالی "رانفور" درصورت موافقت سازمان بورس از محل جذاب سود انباشته و صرف اجرای طرح توسعه مراکز داده می شود.شرکت ملی انفورماتیک سهامدار عمده 94.7 درصدی این شرکت محسوب می شود.

همچنین، سیمان قاین مجوز افزایش سرمایه 464 درصدی را از سازمان بورس گرفت تا سرمایه را از 5.3 میلیارد تومان به 24.6 میلیارد تومان برساند.376 درصد تامین مالی "سقاین" معادل 20 میلیارد تومان از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و 88 درصد ان معادل 4.6 میلیارد تومان از محل سود انباشته است که برای اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.

بنابراین گزارش،سرمایه گذاری سیمان تامین با 53.2 درصد و سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان با 38.5 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت بورسی حضور دارند.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.