ارز دیجیتالی جدید و نحوه ثبت نام

ارز WCX چیست ؟
به گفته تیم توسعه و سازنده WCX، هدف آنها راه اندازی یک صرافی ارزهای دیجیتال است که وعده ی کارمزد بسیار کمتر از رقبایش داده است. (کارمزد یک دهم)
براساس گزارش عملکرد (whitepaper) درج شده در سایت ico.wcex.co، هدف نهایی این ارز : “تبدیل شدن به بزرگترین صرافی انلاین ارزهای دیجیتالی در جهان است”

در همین حال این مجموعه قصد ایجاد فروش اولیه (ICO) توکن های WCX را دارد. که براساس اعلامیه درج شده در سایت آنها، در تاریخ ۱ دسامبر سال جاری (۱۰ آذر) فروش کوین جدید WCX شروع خواهد شد.
همچنین طبق اعلام مجموعه و پیش از شروع فروش اولیه، هر شخص در ازای ثبت نام در سایت، 50 توکن WCX بصورت رایگان دریافت خواهد کرد. و در همین راستا به ازای هرشخصی که با لینک زیرمجموعه گیری شما (لینک رفرال) نیز ثبت نام کند، 50 کوین رایگان دیگر دریافت خواهید کرد.
متاسفانه همین وعده “پول رایگان” دست آویز بسیاری از تبلیغات کذب پیرامون این سایت شده است. و کاربران ایرانی نیز خواه یا ناخواه دست به تبلیغات گسترده برای جذب زیرمجموعه بیشتر زده اند. به طوریکه بیش از 40 درصد بازدید سایت WCX از کشور ایران می باشد که با توجه به اینکه تعداد سرمایه گذاران حرفه ای در بین کاربران ایرانی بسیار کم بوده و اکثرا در پی جذب سود سریع و فروش توکن های بدست آمده هستند، می توان در ادامه ی کار با این ارز دیجیتال کمی بیشتر دقت کرد.
طبق اعلام سایت در حال حاضر هر توکن WCX حدود 0.1 دلار قیمت دارد! که باید دید پس از عرضه رسمی نیز همین قیمت خواهد ماند یا نه!                      

نوشته شده توسط : محمود اشرفی

9f12f-wcx.mp4

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.